Svěřenci Miroslava Přerosta, česká reprezentace do 20 let, nastoupili ke druhému vzájemnému utkání s ruským celkem Steel Foxes (výběr MHL – pozn. aut). Již od prvních minut Češi ukazovali chuť, elán a touhu po vítězství. V první třetině nasázeli hned čtyři branky, přičemž se dvakrát prosadil Dmitrij Jaškin. Ve druhé periodě své vedení český výběr ještě navýšil, přesně mířil havlíčkobrodský odchovanec Jan Wasserbauer. V závěrečné dvacetiminutovce pak Rusové pouze zkorigovali nepříznivé skóre. Česká republika tak zdolala ruský výběr 5:1 .

[text: hcdukla.cz]

CR RUS 20

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /data/www/DISK2/www/0994/petrmilfait.com/www/wp-content/plugins/flagallery-skins/phantom/init.php on line 254